Urodziny

Nasza świetlica to przestronna sala w centrum Katowic, bogato wyposażona w stoliki, gry i akcesoria, stanowi doskonałą bazę dla przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka.

Elastycznie zaplanujemy wraz z Tobą uroczystość. Możesz zdecydować się na skorzystanie z naszych pomieszczeń, obsługę warsztatów, urodzin tematycznych a także za naszym pośrednictwem zorganizować i zamówić dodatkowe atrakcje (catering, słodkości, animacje, malowanie buzi, zaproszenia itp.).

Świetlicę możecie obejrzeć codziennie w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, jeśli są Państwo zainteresowani ofertą urodzinową.

WYNAJEM SALI W GRYFNYM GRANIU

Oferujemy wynajem przestronnej, kolorowej i odpowiadającej potrzebom dzieci sali na zabawę urodzinową. W cenie możliwość korzystania z gier planszowych, kolorowanek oraz podstawowych przyborów plastycznych (kredki, mazaki). Sala jest w stanie pomieścić 16 dzieci.

Koszt – 95 zł za 1 godz.

URODZINY TEMATYCZNE

Przygotowaliśmy dla Państwa dzieci 1,5 godziny zabawy z animatorem. Możemy przenieść się w czarodziejski świat Alicji w Krainie Czarów, zorganizować zabawy inspirowane ulubioną bajką dziecka, wyruszyć z piratami na poszukiwanie skarbów, przenieść się do Hogwartu lub zorganizować inne zabawy tematyczne wedle życzenia naszych małych solenizantów. Urodziny tematyczne organizujemy dla dzieci od 5 roku życia. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą urodzin tematycznych zapraszamy do kontaktu.

Koszt – 28 zł/dziecko za 2 h pobytu w Gryfnym Graniu dla grupy dzieci od 7 do 12 osób

Koszt – 33 zł/dziecko za 2 h pobytu w Gryfym Graniu dla grupy dzieci powyżej 12 osób