Urodziny

Nasza świetlica to przestronna sala w centrum Katowic, bogato wyposażona w stoliki, gry i akcesoria, stanowi doskonałą bazę dla przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka.

Elastycznie zaplanujemy wraz z Tobą uroczystość. Możesz zdecydować się na skorzystanie z naszych pomieszczeń, obsługę warsztatów, urodzin tematycznych a także za naszym pośrednictwem zorganizować i zamówić dodatkowe atrakcje (catering, słodkości, animacje, malowanie buzi, zaproszenia itp.).

Świetlicę możecie obejrzeć codziennie w godzinach otwarcia, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, jeśli są Państwo zainteresowani ofertą urodzinową.

URODZINY TEMATYCZNE

Przygotowaliśmy dla Państwa dzieci 2 godzinną tematyczną zabawę urodzinową prowadzoną przez naszych animatorów. Urodziny organizujemy dla dzieci od 5 roku życia. W ofercie mamy m.in urodziny:

Urodzinowa herbatka u Kapelusznika

Piracka przygoda

Magiczna wizyta w Hogwarcie

Urodziny z Minionkami

Urodziny z Psim Patrolem

Urodziny o tematyce wskazanej przez solenizanta 🙂

Koszt – 28 zł/dziecko za 2 h pobytu w Gryfnym Graniu dla grupy dzieci od 7 do 12 osób

Koszt – 33 zł/dziecko za 2 h pobytu w Gryfym Graniu dla grupy dzieci powyżej 12 osób

WYNAJEM SALI W GRYFNYM GRANIU

Oferujemy wynajem przestronnej, kolorowej i odpowiadającej potrzebom dzieci sali na zabawę urodzinową. W cenie możliwość korzystania z gier planszowych, kolorowanek oraz podstawowych przyborów plastycznych (kredki, mazaki). Jeżeli chcą Państwo sami zorganizować urodziny dla swojego dziecka to ta oferta jest doskonałym pomysłem 🙂 Sala jest w stanie pomieścić 16 dzieci.

Koszt – 95 zł za 1 godz.