Oferta

POBYT DZIECKA W ŚWIETLICY

8 zł/ 1h; 4 zł za każde rozpoczęte następne 30 min

Poniedziałek – świetlica nieczynna

Wtorek – piątek – 13:30 – 18:00;

Sobota – 10:00 – 15:00;

W dni robocze wolne od nauki szkolnej – 8:00 – 16:00.

Dziecko zostaje pod fachową opieką personelu. Do dyspozycji mamy gry planszowe, zabawki, kolorowanki oraz materiały plastyczne. Pobyt w świetlicy przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 lat. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość pozostawienie pod opieką młodszego dziecka.

ZAJĘCIA CYKLICZNE (październik 2018 – czerwiec 2019)

Gryfna Akademia Artystyczna – wtorek godz. 17:00 – 18:00 

Zajęcia dla dzieci od 6-7 lat

Od 2016 roku pod okiem Pani Moniki dzieci stają się Artystami. Rozwijamy umiejętności rysunkowe, malarskie i rzeźbiarskie. Podczas cotygodniowych zajęć poznajemy twórczość konkretnego artysty, uczymy się kierunków i stylów oraz przede wszystkim pozwalamy kształtować swój styl, gust, wyrażać opinie i obserwacje. Tworzymy kameralną atmosferę. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, co zapewnia indywidualny kontakt z każdym uczniem. Zapewniamy dzieciom przyjazną, twórczą atmosferę i wszystkie materiały plastyczne oraz narzędzia. W tym roku zajęcia podzielone będą na cykle które pokażą specyfikę zawodów związanych ze sztuką i rzemiosłem np. Ilustrator, Designer, Rzeźbiarz.

pojedyncze zajęcia – 25 zł; karnet miesięczny (4 zajęcia) – 80 zł

Zajęcia gordonowskie – środa

15:40 – 16:20 – dzieci do 2 lat

16:30 – 17:10 – grupa dwulatków

17:20 – 18:00 – dzieci w wieku 3-4 lata

Na zajęciach dla grupy dzieci do 2 lat nie używamy słów, aby skupić uwagę na zawartości muzycznej. Wykonujemy zróżnicowane pod względem charakteru melodie i rytmiczanki, na neutralnych i łatwych do powtórzenia sylabach „pam”/”bam”. Oprócz tego nieustannie się poruszamy, kołyszemy w rytm muzyki. Zachęcamy opiekunów do aktywnego udziału w zajęciach, ponieważ dzieci najlepiej uczą się powtarzając po swoich rodzicach.

Na zajęciach dla dzieci w wieku 3-4 lata stopniowo wprowadzamy zawartość słowną. Zaczynamy uczyć się prostych piosenek oraz poznajemy instrumenty orffowskie. Zachęcamy dzieci do nieustannego poruszania się w zróżnicowany sposób oddziałując na ich wyobraźnię i wykorzystując do tego odpowiednio dobraną zawartość muzyczną. Dzieci, oprócz osłuchania się z melodiami i rytmiczankami , poprzez zabawę poprawiają swoją koordynacje ruchową, a także uczą się podstawowych zagadnień muzycznych.

Zajęcia prowadzone przez instruktora zajęć gordonowskich – Magdalenę Abramowicz

karnet miesięczny – 100 zł (4 zajęcia)

Bajtle przy planszy – czwartek godz. 16:30 – 18:00 

„Bajtle przy planszy” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Zapraszamy do kolorowego świata gier planszowych. Będziemy rozwijać spostrzegawczość, logiczne i abstrakcyjne myślenie, otrzemy się o podstawy strategii, a wszystko to wśród śmiechów i dobrej zabawy. Naszym celem jest popularyzowanie gier planszowych wśród maluchów. Możecie zostawić dzieciaki pod nasza opieką lub przyłączyć się do wspólnej zabawy. Prosimy o zabranie obuwia zmiennego. 

pojedyncze zajęcia – 8 zł

SOBOTNIE WARSZTATY

W wybrane soboty miesiąca zapraszamy na warsztaty tematyczne trwające ok 2,5 godz. Z ofertą na dany miesiąc można zapoznać się w aktualnościach lub na naszym profilu na Facebooku.

SENSOPLASTYKA® czyli LEGALNE BRUDZENIE

W każdą trzecią sobotę miesiąca, wspólnie z WyTworzyMy, zapraszamy na Legalne Brudzenie. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 9 miesiąca życia wraz z opiekunem. Warsztaty Sensoplastyki® to eksperymentowanie, tworzenie, uwalnianie twórczej ekspresji poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Używamy tylko produktów spożywczych, dzięki czemu w warsztatach mogą uczestniczyć małe dzieci. Będziemy tworzyć na podłodze, dlatego zainteresowanych prosimy o swobodne ubranie do brudzenia.

Koszt  –  40 zł/dziecko