Ruszają zapisy do Gryfnej Akademii Artystycznej!

Masz w domu małego Artyste? Koniecznie zapisz go na zajęcia Gryfnej Akademii Artystycznej!

Od 2016r. pod okiem Pani Moniki dzieci rozwijają umiejętności rysunkowe, malarskie i rzeźbiarskie. Podczas cotygodniowych zajęć poznajemy twórczość konkretnego artysty, uczymy się kierunków i stylów oraz przede wszystkim pozwalamy kształtować swój styl, gust, wyrażać opinie i obserwacje.
Tworzymy kameralną atmosferę. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co zapewnia indywidualny kontakt z każdym uczniem. Zapewniamy dzieciom przyjazną, twórczą atmosferę i wszystkie materiały plastyczne oraz narzędzia.
W tym roku zajęcia podzielone będą na cykle które pokażą specyfikę zawodów związanych ze sztuką i rzemiosłem np. Ilustrator, Designer, Rzeźbiarz.

Zajęcia w ramach Gryfnej Akademii Artystycznej przeznaczone są dla dzieci od 7 lat, w październiku odbywają się w poniedziałki w godzinach 17:00 – 18:00. Od listopada będą się odbywać we wtorki w godz. 17:00 – 18:00.

Koszt zajęć – 25 zł za pojedyncze zajęcia lub 80 zł karnet (4 zajęcia). 

Uwaga! We wrześniu koszt pojedynczych zajęć to 10 zł. Przyjdź, poznaj nas, zobacz czy te zajęcia są dla Twojego dziecka! Zapraszamy na zapoznawcze, pokazowe zajęcia 17 i 24 września. Do zobaczenia!

Zapisy i informacje pod nr tel. 798807601

Prowadząca: Monika Janoszka – Zawadzka, studiowała w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Jako plastyk brała udział w kilku wystawach zbiorowych i indywidualnych, gdzie mogła zaprezentować swoje prace szerszej publiczności. Pasję do sztuki w różnych formach stara się zaszczepić u dzieci i dorosłych. Pokazuje swoim wychowankom świat realny i fantastyczny rozwijając u dzieci ekspresję i umiejętności artystyczne. Z dużym zaangażowaniem wprowadza dzieci i młodzież w świat sztuki.