Plan sobotnich listopadowych warsztatów w Gryfnym Graniu

Zapraszamy na sobotnie kreatywne warsztaty w Gryfnym Graniu 🙂

3 listopada godz. 11:00 – 13:00 – rodzinne warsztaty drukarskie z Malarmo Pracownia Plastyczna. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia wraz z opiekunem/rodzicem. Wykorzystują roślinne dary natury weźmiemy na warsztat liście, tworząc kolorowe graficzne kompozycję. Będziemy drukować na papierze oraz tkaninie, z której powstaną oryginalne makatki do zawieszenia na ścianie. Koszt warsztatów – 45 zł (dziecko + 1 osoba dorosła). 

10 listopada godz. 11:00 – 13:30, filcowe pudełka. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Każde dziecko ozdobie 2 filcowe pudełka, które potem zabierze do domu. Pudełka świetnie nadadzą się na przechowywanie w nich dziecięcych zabawek i skarbów. Koszt warsztatów – 60 zł.

17 listopada godz. 10:30 (pierwsza grupa); 12:30 (druga grupa) – Sensoplastyka® czyli Legalne Brudzenie. Wspólnie z WyTworzyMy, zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Warsztaty Sensoplastyki® to eksperymentowanie, tworzenie, uwalnianie twórczej ekspresji poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Użyjemy tylko produktów spożywczych, dzięki czemu w warsztatach mogą uczestniczyć małe dzieci. Będziemy tworzyć na podłodze, dlatego zainteresowanych prosimy o swobodne ubranie do brudzenia. Do udziału w warsztatach, wraz z dzieckiem, zachęcamy również rodziców, którym także przyda się ubranie na zmianę. Warsztaty trwają ok 1 godziny ze sprzątaniem. Koszt warsztatów – 40 zł/dziecko, rodzic uczestniczy bezpłatnie. Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 20 zł.

24 listopada godz. 11:00- 14:00 – kalendarze adwentowe. Zapraszamy dzieciaki w wieku od 5 lat. Na warsztatach każde z dzieci przygotuje własnoręcznie swój kalendarz adwentowy, do którego schowamy małe słodkie co nieco 🙂 Koszt warsztatów – 75 zł.

Zasady rezerwacji miejsc:
1. Zgłość udział dziecka w warsztatach pod nr tel. 798807601
2. Zapłać za warsztaty do 3 dni po zgłoszeniu telefonicznym poprzez wpłatę całości kwoty na konto bankowe:
20 1050 1214 1000 0090 3020 6891 TOTAL MAGIC Sp. zo.o.
3. W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko dziecka, nazwa warsztatów, data
4. Jeżeli opłata za warsztaty nie wpłynie do 3 dni od zgłoszenia telefonicznego – rezerwacja miejsca na warsztaty zostaje anulowana.
5. Nie dokonujemy zwrotów w przypadku nieobecności na warsztatach. Zwrot płatności za warsztaty jest możliwy tylko w przypadku odwołania przez nas warsztatów.
6. Na warsztaty sensoplastyki obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 20 zł, reszta opłaty uiszczana jest na miejscu w dniu warsztatów.