Plan sobotnich październikowych warsztatów w Gryfnym Graniu

6 października godz. 11:00 – 13:30, warsztaty domek dla lalek. Każda mała dziewczynka marzy o domku dla lalek i każda wie, jak powinien wyglądać ten wymarzony. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na warsztaty, na których każdy dzieciak stworzy swój domek dla lalek. Będziemy projektować wnętrze, wybierać tapety, tworzyć mini mebelki, a wszystko to w twórczej i przyjaznej atmosferze. Czeka nas bardzo kreatywna sobota! Każde dziecko wróci do domu z własnoręcznie zrobionym domkiem, co zagwarantuje godziny wspaniałej zabawy po zakończonych warsztatach. Koszt warsztatów – 50 zł.

20 października godz. 10:30 (pierwsza grupa); 12:30 (druga grupa) – Sensoplastyka® czyli Legalne Brudzenie. Wspólnie z WyTworzyMy, zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Warsztaty Sensoplastyki® to eksperymentowanie, tworzenie, uwalnianie twórczej ekspresji poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Użyjemy tylko produktów spożywczych, dzięki czemu w warsztatach mogą uczestniczyć małe dzieci. Będziemy tworzyć na podłodze, dlatego zainteresowanych prosimy o swobodne ubranie do brudzenia. Do udziału w warsztatach, wraz z dzieckiem, zachęcamy również rodziców, którym także przyda się ubranie na zmianę. Warsztaty trwają ok 1 godziny ze sprzątaniem. Koszt warsztatów – 40 zł/dziecko, rodzic uczestniczy bezpłatnie.

27 października godz. 11:00- 13:30 – słodkie Halloween. Zapraszamy dzieciaki od 6 lat na niezapomniane warsztaty Halloween. Duchy, czarownice, dynie mogą okazać się bardzooo słodkie 😉 Podczas warsztatów każde dziecko własnoręcznie udekoruje muffinki oraz ciasteczka w motywy związane z Halloween. Pokażemy jak za pomocą kolorowej masy zrobić prawdziwe cuda! Zapraszamy dzieciaki w przebraniach jeżeli tylko mają na to ochotę 🙂 Koszt warsztatów – 70 zł.

Zapisy pod nr tel. 798807601