Plan kwietniowych sobotnich warsztatów w Gryfnym Graniu

W kwietniu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno maluszki, starsze dzieci jak i rodzice. Zapraszamy na nasze sobotnie warsztaty:

6 kwietnia godz. 10:30 (pierwsza grupa); 12:30 (druga grupa) – Sensoplastyka® czyli Legalne Brudzenie. Wspólnie z WyTworzyMy, zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Warsztaty Sensoplastyki® to eksperymentowanie, tworzenie, uwalnianie twórczej ekspresji poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Użyjemy tylko produktów spożywczych, dzięki czemu w warsztatach mogą uczestniczyć małe dzieci. Będziemy tworzyć na podłodze, dlatego zainteresowanych prosimy o swobodne ubranie do brudzenia. Do udziału w warsztatach, wraz z dzieckiem, zachęcamy również rodziców, którym także przyda się ubranie na zmianę. Warsztaty trwają ok 1 godziny ze sprzątaniem. Koszt warsztatów – 40 zł/dziecko, rodzic uczestniczy bezpłatnie. Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 20 zł.

6 kwietnia godz. 15:30 – 17:30 – Pracownia graficzna – Druk naturalny. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na drugą odsłonę naszej pracowni graficznej. W kwietniu wykonamy odbitki na drewnianych plastrach, które dzieci zabiorą ze sobą. Poznamy technikę druku naturalnego i dowiemy się jak wykonać go na drewnie krok po kroku. W warsztatach można uczestniczyć wraz z dzieckiem. Koszt warsztatów – 45 zł/dziecko lub 55zł/dziecko i opiekun.

13 kwietnia godz. 11:00 – 13:30 – Wianki wielkanocne – Zrób z nami jajeczny wianek! Zapraszamy dzieciaki w wieku od 5 lat na kreatywną zabawę w wielkanocnym klimacie! Będziemy kleić, tworzyć, dekorować i świetnie się bawić. Ozdobimy styropianowe jajka, zrobimy wiosenne kwiatki z bibuły, co w połączeniu z drewnianym króliczkiem i innymi ozdobami złoży się na piękny wielkanocny wianek z wikliny. Koszt warsztatów – 60 zł

27 kwietnia godz. 10:00 – 12:00 – Warsztaty chustonoszenia – podstawy. Chcesz zacząć nosić w chuście swojego maluszka, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomimo prób motania – wiązanie nie wychodziło? Nie masz pewności czy pozycja dziecka jest prawidłowa? Jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie noszenia w chuście, a chcesz spróbować to zapraszamy serdecznie na Warsztaty chustonoszenia od podstaw! Będzie o fizjologii noszenia, prawidłowej pozycji dziecka w chuście i o tym dlaczego właśnie taka pozycja jest najlepsza 🙂 Omówimy zalety noszenia w chustach i ich wpływ na rozwój dziecka. Nauczymy się wiązania, na początek kieszonki, będzie możliwość poznać różne chusty, a nawet kupić. Zajęcia poprowadzi Akredytowany Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, Położna, CDL Dorota Wiśniewska – Stachniuk. Na warsztaty nie trzeba mieć swojej chusty. Będzie kilkanaście chust do wyboru, a także dociążone lalki do ćwiczenia wiązania, sala przygotowana dla malutkich dzieci. Koszt warsztatów – 50 zł

27 kwietnia godz. 12:30 – 14:30 – Warsztaty chustonoszenia dla zaawansowanych. Nosisz w chuście swoje dziecko, ale pozycja z przodu już Wam nie wystarcza? Myślisz o wiązaniu na plecach, ale się boisz? Nie masz pewności czy wiązanie, i pozycja dziecka są w porządku? A może chcesz wypróbować nosidło? Jeśli już nosisz w chuście, a twoje dziecko jest już siedzące i ma co najmniej 6 miesięcy oraz chcesz popróbować noszenie na plecach to te warsztaty są dla Ciebie! Będzie mało teorii, głównie nauka. Nauczymy się plecaka prostego, pomyślimy jeszcze o innym wiązaniu warstwowym. Poćwiczymy róże wersje wkładania dziecka na plecy. Będzie możliwość przymierzenia się do nosidła, albo do innych chust. Zajęcia poprowadzi Akredytowany Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, Położna, CDL Dorota Wiśniewska – Stachniuk. Na warsztaty nie trzeba mieć swojej chusty. Będzie kilkanaście chust do wyboru, a także dociążone lalki do ćwiczenia wiązania, sala przygotowana dla malutkich dzieci. Koszt warsztatów – 50 zł

Zasady rezerwacji miejsc:
1. Zgłoś udział dziecka w warsztatach pod nr tel. 798807601
2. Zapłać za warsztaty do 3 dni po zgłoszeniu telefonicznym poprzez wpłatę całości kwoty na konto bankowe:
20 1050 1214 1000 0090 3020 6891 TOTAL MAGIC Sp. zo.o.
3. W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko dziecka, nazwa warsztatów, data
4. Jeżeli opłata za warsztaty nie wpłynie do 3 dni od zgłoszenia telefonicznego – rezerwacja miejsca na warsztaty zostaje anulowana.
5. Nie dokonujemy zwrotów w przypadku nieobecności na warsztatach. Zwrot płatności za warsztaty jest możliwy tylko w przypadku odwołania przez nas warsztatów.
6. Na warsztaty sensoplastyki obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 20 zł, reszta opłaty uiszczana jest na miejscu w dniu warsztatów.