Plan grudniowych sobotnich warsztatów w Gryfnym Graniu

Zapraszamy na nasze sobotnie kreatywne warsztaty dla dzieci:

1 grudnia godz. 11:00 – 13:00 – Robimy domowe skrzaty! Podobno w każdy domu żyje skrzat, ale bardzo trudno go zobaczyć i złapać. A skoro tak, to może sami zrobimy takiego skrzata? Wszystkich małych miłośników domowych skrzatów, w wieku od 5 lat, zapraszamy na warsztaty 🙂 Koszt – 60 zł.

8 grudnia godz. 11:00 – 14:00 – Robimy kartki świąteczne i grany w gry planszowe. W tą grudniową sobotę zaopiekujemy się dzieciakami w wieku od 5 lat. Będziemy robić kartki świąteczne i wspólnie grać w gry planszowe. Zapewniamy trzy godzinna opiekę i dobrą zabawę. Koszt – 35 zł.

15 grudnia godz. 10:30 (pierwsza grupa); 12:30 (druga grupa) – Sensoplastyka® czyli Legalne Brudzenie. Wspólnie z WyTworzyMy, zapraszamy na warsztaty przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Warsztaty Sensoplastyki® to eksperymentowanie, tworzenie, uwalnianie twórczej ekspresji poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Użyjemy tylko produktów spożywczych, dzięki czemu w warsztatach mogą uczestniczyć małe dzieci. Będziemy tworzyć na podłodze, dlatego zainteresowanych prosimy o swobodne ubranie do brudzenia. Do udziału w warsztatach, wraz z dzieckiem, zachęcamy również rodziców, którym także przyda się ubranie na zmianę. Warsztaty trwają ok 1 godziny ze sprzątaniem. Koszt warsztatów – 40 zł/dziecko, rodzic uczestniczy bezpłatnie. Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 20 zł.

22 grudnia godz. 11:00- 14:00 – Robimy stroiki świąteczne i gramy w gry planszowe. Wigilia tuż, tuż i pewnie zostało jeszcze masę rzeczy do zrobienia. W tym przedświątecznym czasie proponujemy Wam trzy godzinną opiekę dla dzieci w wieku od 5 lat. Zapraszamy na warsztaty robienia stroików świątecznych oraz wspólną zabawę przy grach planszowych. Koszt – 45 zł.

Zasady rezerwacji miejsc:
1. Zgłoś udział dziecka w warsztatach pod nr tel. 798807601
2. Zapłać za warsztaty do 3 dni po zgłoszeniu telefonicznym poprzez wpłatę całości kwoty na konto bankowe:
20 1050 1214 1000 0090 3020 6891 TOTAL MAGIC Sp. zo.o.
3. W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko dziecka, nazwa warsztatów, data
4. Jeżeli opłata za warsztaty nie wpłynie do 3 dni od zgłoszenia telefonicznego – rezerwacja miejsca na warsztaty zostaje anulowana.
5. Nie dokonujemy zwrotów w przypadku nieobecności na warsztatach. Zwrot płatności za warsztaty jest możliwy tylko w przypadku odwołania przez nas warsztatów.
6. Na warsztaty sensoplastyki obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 20 zł, reszta opłaty uiszczana jest na miejscu w dniu warsztatów.